اخبار عمومی

اخبار شرکت

عملیات سند بلاست پره های روتور توربین ها در شرایط بسیار سخت کاری + تصاویر

همزمان با تعمیرات اساسی واحد ۳ و آغاز به کار گروه‌های تعمیراتی و با توجه به انجام فعالیت‌های امور شیمی، عملیات سند بلاست پره‌های روتور توربین فشار قوی، فشار متوسط و فشار ضعیف و تجهیزات مرتبط با آن توسط کارکنان نقاشی صنعتی امور شیمی انجام شد.

ادامه مطلب »
اخبار شرکت

تعمیرات اساسی توربین‌ها و روتورهای واحد3 نیروگاه طوس آغاز شد+تصاویر

بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در خصوص تعمیرات اساسی واحد ۳، فعالیت‌های مرتبط با توربین‌ها (توربین‌های فشار قوی و متوسط و ضعیف)، محور (روتور)، پوسته‌ها، پره‌های ثابت و تجهیزات وابسته در حال انجام می‌باشد.

ادامه مطلب »
اخبار شرکت

تعمیرات میان دوره‌ای واحدهای نیروگاه طوس پایان یافت / آمادگی کامل برای گذر از پیک زمستان+ تصاویر

واحد یک نیروگاه طوس با ظرفیت ۱۵۰ مگاوات که به منظور انجام تعمیرات میان دوره‌ای و حفظ آمادگی و پایداری تولید در زمستان از مدار خارج شده بود، پس از ۱۵ روز کار فشرده تعمیراتی مجدد به شبکه سراسری متصل شد.

ادامه مطلب »
اخبار شرکت

احیای فرآیند پروژه‌های تحقیقاتی نیروگاهی در دستور کار شستا قرار گرفت

معاون برنامه‌ریزی راهبردی و سرمایه‌گذاری شستا گفت: بهبود، لازمه وجود یک سازمان است و در این زمینه پیگیری‌های لازم برای جاری شدن مجدد فرآیند پروژه‌های تحقیقاتی نیروگاه طوس مشهد انجام در دستور کار قرار خواهد گرفت.

ادامه مطلب »
اخبار شرکت

خارج کردن روتور ژنراتور واحد ۳ نیروگاه طوس برای انجام تست های مربوط به امور الکتریک

بر اساس برنامه زمان‌بندی شده تعمیرات اساسی واحد ۳ نیروگاه طوس مشهد، روتور ژنراتور این واحد با هماهنگی امور تعمیرات الکتریک، با دقت بسیار بالا، توسط پرسنل امور تعمیرات مکانیک خارج شد.

ادامه مطلب »
اخبار شرکت

اتمام موفقیت آمیز تعمیرات میان دوره ای واحد ۲ و آغاز تعمیرات میان دوره ای واحد یک + تصاویر

با تلاش بی وقفه و شبانه روزی متخصصان و کارکنان نیروگاه طوس مشهد، واحد ۲ که در مورخ ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ از مدار خارج شده بود، پس از انجام تعمیرات میان دوره ای به مدار تولید بازگشت و با شبکه برق سراسری پارالل شد.

ادامه مطلب »