پیام مدیر عامل شستا به مناسبت فرا رسیدن نوروز ۱۳۹۷
مهندس مرتضی لطفی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی ( شستا)در پیامی فرا رسیدن نوروز ۱۳۹۷ را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی شستا ؛­ متن کامل پیام مهندس مرتضی لطفی به این­ ­شرح ­­است:
بسمه تعالی
همکاران گرانقدر و خستگی‎ناپذیر
فرارسیدن سال ۱۳۹۷ سالی که مزین به نام حضرت علی(ع)و متقارن با آغاز ماه رجب و ولادت امیرالمومنین (ع) است ، به یکایک شما عزیزان و خانواده‌ بزرگ شستا تبریک می‌گویم.
بار دیگر از راه رسیدن بهار، با هزار نوید و ندا، ما را بر آن داشته تا به رسم دیرین زیست بشری، تفکر و تعقل را برای بهره‌مندی از­ آنچه خداوند یکتا بر ما عرضه می‌دارد، سرمشق و سرلوحه خود قرار دهیم.
همکاران گرامی
به فضل الهی و به برکت دستان پرتوان همه شما سال ۹۶ را با کوله‎باری تازه از تجربه و انباشت دانش پشت سر گذاشته‌ایم. اینها همه، جز با همت و ایمان و ایده و عقیده شما همکاران بزرگ و بزرگوارم محقق نمی‌شد و از این‌رو، روا نیست به عنوان مدیران ارشد مجموعه ، در راستای تحقق شرایط بهتر برای شما نکوشیم.
سال 1397 برای ما سال کوشش‌های بیشتر، مسئولیت‌پذیری‌ افزون‌تر و گشودن افق‌های امیدوارکننده‌تر است.در سال 97 مصممیم با اصلاح ساختار بنگاهداری و رویکرد سهامداری ضمن حفظ و ارتقای ذخایر ذینفعان ، به بهترین شکل امانتدار سرمایه قشر ارزشمند بازنشستگان تامین اجتماعی باشیم.
امروز در آستانه سال ۹۷ خورشیدی و بهاری خجسته که توامان است با چهل سالگی انقلاب پرشکوه اسلامی ایران، مفتخریم که بگوییم شستا و تمامی شرکت‌های تابعه، گام‌های بزرگ و بی‌بدیلی در راستای دستیابی به تمامی اهداف پیش بینی شده برداشته اند.
از خداوند منان می‌خواهم که در آستانه نوروز زیبا و مهرآفرین، به قلب‌های ما خلوص و ایمان، به چشم ما تیزبینی و موشکافی، به تن ما صحت و شادابی و به ذهن و جان ما تفکر و تدبر و تدبیر بیش از پیش عطا کند تا در مسیر مردم و خواست آنان گام‌هایی استوارتر برداریم.سال نو را به همه ملت ایران به خصوص كارگران،كارفرمايان،تعاونگران،مستمري بگيران ،بازنشستگان،مددجويان وهمه گروههاي هدفمان كه بايد براي دست يابي به فرصت هاي اجتماعي برابر آنها را توانمند كنيم ، تبريك مي گويم و اميدوارم سالی پر از سلامتی و شادمانی را در پيش رو داشته باشند.
از خدای بزرگ برای همه شما و همه مردمان شریف ایران، عشق و شادمانی و سرفرازی آرزو می‌کنم.
25 مارس 2018
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.